Masuta de cafea Arte, Mezza, 90x42x54 cm, maro/negru
În stoc furnizor • Brand Mezza • Cod 8682870764187
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
391 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 54 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro/Negru |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |