Masuta cafea cu 1 sertar, Capri, L.110 l.60 H.40.5, pal/mdf, gri/natur
Stoc epuizat • Brand Linea • Cod 4720006116791
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 40.5 cm |
| Greutate | 30 kg |
| Material | PAL; MDF |
| Culoare | Gri/Natur |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Scandinav |
| Tip masa | Fixa |