Masa, Hanah Home, Italyan Masa, 170x75x90 cm, Natural
În stoc furnizor • Brand Fairfax • Cod 8684282595694
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
6.402 Lei
Solicită mai multe informații
Masa
Masa: Latime: 170 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 90 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 170x75x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 170 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Natural |
| Tip produs | Masa |
| Tip masa | Fixa |