Masa dining extensibila, Nmobb, Otto, 130/190 x 77 x 80 cm, mdf, nuc
Stoc epuizat • Brand Nmobb • Cod 8683342538763
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: mdf, picioare din metal.
Capacitate maxima suportata: 49 kg.
Dimensiuni extinsa: 190 x 80 x 77 cm (Lxlxh).
Caracteristici
| Lungime | 130 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Nuc |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Extensibila |