Masa de toaleta / machiaj cu oglinda Zakkum, Arnetti, fixare pe perete, 100x39.1x33 cm, antracit
Ultima bucată • Brand Arnetti • Cod 8682870728578
Livrare curier - 29 Lei (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 02.04 - Luni 06.04
447 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Latime oglinda: 49.6 cm
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 39.1 cm |
| Înălțime | 33 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Masa de toaleta |
| Stil | Minimalist |