Masa de toaleta cu oglinda LED, prize si porturi USB, Kailyn, Vasagle, 107x40x144 cm, PAL/MDF, alb cloud
În stoc furnizor • Brand Vasagle • Cod RDT142WB02
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.062 Lei
Design modern minimalist
Colectia KAILYN combina suprafetele netede, culoarea alba si sertarele fara manere pentru un decor elegant si modern.
Montaj simplu
Sinele sertarelor se fixeaza prin sistem click direct pe corpul mesei, fara suruburi sau unelte.
Spatiu generos pentru organizare
Blatul de 107 cm latime, cele 3 sertare, 2 dulapuri cu rafturi reglabile si cele 8 compartimente deschise ofera suficient loc pentru cosmetice si accesorii.
Oglinda cu iluminare LED
Cele 9 becuri ofera 3 tipuri de lumina – rece, naturala si calda – iar luminozitatea poate fi ajustata cu ajutorul intrerupatorului.
Statie practica de incarcare
Include 2 prize AC, 1 port USB-A si 1 port USB-C pentru incarcarea telefonului sau utilizarea aparatelor de styling.
Specificatii
Culoare: Alb Cloud
Material: PAL, MDF, sticla
Dimensiuni: 40 x 107 x 144 cm (D x l x H)
Continut pachet
1 x masa de toaleta
1 x kit montaj
1 x sistem anti-rasturnare
1 x instructiuni
Caracteristici
| Lungime | 107 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 144 cm |
| Greutate | 36.8 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Masa de toaleta |
| Stil | Modern |