Masa de machiaj, Hanah Home, FRN-21032, 132x91.4x50 cm, PAL, Crem / Stejar / Gri
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284085964
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.753 Lei
Solicită mai multe informații
Masa de machiaj
Usi: MDF
Grosime: 18 mm
Bandă de cant: 0,8 mm
Latime: 132 cm Inaltime: 91,4 cm Adancime: 50 cm
Inaltimea piciorului: 15 cm
Picioare profilate MDF
Mânere metalice
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 132x91.4x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 132 cm |
| Înălțime | 91.4 cm |
| Greutate | 42 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Masa de toaleta |