Masa de calcat pliabila cu spatiu de depozitare Versa, cu 6 cosuri, 130.5x30.5x86.5 cm, lemn
Stoc epuizat • Brand Versa • Cod 8420327463319
Alege un alt produs disponibil
Versa ofera produse de uz casnic ce merg mana in mana cu trendurile distractive, functionale si cosmopolite. Viziunea companiei este de a crea interioare singulare, atractive si accesibile tuturor, facand viata mai frumoasa, usoara si colorata, prin simpla adaugare a unor detalii esentiale.
Caracteristici
| Lungime | 130.5 cm |
| Lățime | 30.5 cm |
| Înălțime | 86.5 cm |
| Greutate | 7.5 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Standard |
| Functii | Spatiu depozitare |