Masa de calcat pliabila cu spatiu de depozitare Versa, cu 4 cosuri, 110x30x85 cm, lemn
Stoc epuizat • Brand Versa • Cod 8420327463326
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 4.9 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Standard |
| Functii | Spatiu depozitare |