Masa de calcat pliabila cu spatiu de depozitare Versa, cu 4 cosuri, 135x36x85 cm, lemn
Stoc epuizat • Brand Versa • Cod 8420327404213
Alege un alt produs disponibil
Dimensiuni masa de calcat cu roti pliata: 64 x 36 x 89 cm
Versa ofera produse de uz casnic ce merg mana in mana cu trendurile distractive, functionale si cosmopolite. Viziunea companiei este de a crea interioare singulare, atractive si accesibile tuturor, facand viata mai frumoasa, usoara si colorata, prin simpla adaugare a unor detalii esentiale.
Caracteristici
| Lungime | 135 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 6.8 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Standard |
| Functii | Spatiu depozitare |