Masa de bar Tower, Mauro Ferretti, 70x103 cm, fier/sticla, auriu/negru
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609380327
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.870 Lei
Caracteristici
| Înălțime | 103 cm |
| Diametru | 70 cm |
| Greutate | 10.6 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu; Negru |
| Material produs | Sticla |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru bar |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |