Lustra, Opviq, 584TTM1190, Negru
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8681875884098
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
534 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 64 x 8 cm
Inaltime: 132 cm
Dimensiune abajur: 32 x 14 cm
Inaltime reglabila
Dimensiuni baza: 58 x 6 x 4 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Grad de protectie: IP20
Tip soclu: 3 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 64x8 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 58 cm |
| Înălțime | 4 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru; Auriu |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |