Lustra Simpoland, Candellux, 54 x 23 cm, 5 x E27, 40W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714863854
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 54 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 23 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Crom |
| Putere | 40W |
| Stil | Glam |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 5 becuri |