Lustra Mykonos, Candellux, 132 x 120 cm, 1 x LED, 24W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714871910
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul este inclus
Temperatura de culoare: 4000K
Clasa energetica: A++ - A
Caracteristici
| Lungime | 132 cm |
| Lățime | 7 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate | 1.26 kg |
| Material | Metal, plastic acrilic |
| Culoare | Crom |
| Putere | 24W |
| Stil | Minimalist |
| Tip bec | Led |
| Numar becuri | 1 bec |