Lustra Lune, Candellux, 40 x 100 cm, 1 x LED, 25W, crom
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714864646
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul este inclus
Temperatura de culoare: 4000K
Clasa energetica: A++ - A
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Greutate | 0.9 kg |
| Material | Aluminiu, suspensie din otel |
| Culoare | Crom |
| Putere | 25W |
| Stil | Minimalist |
| Tip bec | Led |
| Numar becuri | 1 bec |