Lustra Herpe, Candellux, 48 x 12 cm, 3 x E27, 60W, negru
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714866916
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 48 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 60W |
| Stil | Industrial |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 3 becuri |