Lustra Gwiazdka, Candellux, 37 x 120 cm, 1 x E27, 60W, negru
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714864080
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul nu este inclus
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 37 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Material | Otel, metal |
| Culoare | Negru |
| Putere | 60W |
| Stil | Geometric |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 1 bec |