Lustra, Eurostil Light, Metta, 100 x 6 x 150 cm, 5 x 40 W, E27, metal, negru
Stoc epuizat • Brand Eurostil Light • Cod 4004353361265
Alege un alt produs disponibil
Tip bec: fluorescent, halogen, incandescent.
Putere bec: 40 W.
Tip soclu: E27.
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 6 cm |
| Înălțime | 150 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Industrial |
| Tip bec | Fluorescent |
| Numar becuri | 5 becuri |