Lustra Douglas, Candellux, 24 x 24 cm, 1 x LED, 11W, maro
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714871323
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becul este inclus
Temperatura de culoare: 4000K
Clasa energetica: A++ - A
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 0.53 kg |
| Material | Otel, aluminiu, silicon |
| Culoare | Maro |
| Putere | 11W |
| Stil | Geometric |
| Tip bec | Led |
| Numar becuri | 1 bec |