Lenjerie de pat pentru o persoana Single XXL (DE), 2 piese, L'essentiel Maison, Lamb, Alb / Gri / Negru
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283019380
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
119 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă XXL pentru o persoană (DE)
Husa de pilota: 155 x 220 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Material imprimat cu pigment
Caracteristici
| Lungime | 155 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 0.86 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |