Lenjerie de pat pentru o persoana Single XXL (DE), 2 piese, L'essentiel Maison, Stella, 65% bumbac/35% poliester, Albastru
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283350926
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
100 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă XXL pentru o persoană (DE)
Cearceaf pilota: 155 x 220 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 155 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Albastru |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |