Lenjerie de pat pentru o persoana Single XL (DE), L'essentiel Maison, Dark Blue, Albastru inchis
Stoc epuizat • Brand Patik • Cod 8681181598153
Variante disponibile
-
Albastru inchis
-
90x200+20 cm, Albastru inchis
-
130x200+20 cm, Albastru inchis
-
180x200+25 cm, Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
Albastru inchis
-
90x190 cm, Albastru inchis
-
140x190 cm, Albastru inchis
-
160x200 cm, Albastru inchis
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Ranforce Single XL (DE)
117 gr/m²
Husa de pilota: 155 x 200 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Albastru inchis |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |