Lenjerie de pat pentru o persoana Heinner Home, 150x200 cm, bumbac, gri inchis/portocaliu
Stoc epuizat • Brand Heinner Home • Cod 5949494013477
Alege un alt produs disponibil
Dimensiuni produs: o fata de perna 50x70 cm si un cearceaf pilota 150x200 cm, cu sistem de inchidere cu nasturi
Material: 100% bumbac, densitate 144 TC
Caracteristici
| Greutate | 0.8 kg |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Gri inchis; Portocaliu |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |
| Dimensiuni husa pilota | 150x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |