Lenjerie de pat pentru copii, L'essentiel Maison, Kiddo, Crem/Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8683742575788
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
149 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru copii
Cearceaf pilota: 100 x 150 cm
Cearceaf de pat: 120 x 150 cm
Fata de perna: 35 x 45 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Greutate | 0.83 kg |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Crem; Alb |
| Pentru | Copii |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip cearceaf | Standard |
| Dimensiuni husa pilota | 100x150 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 35x45 cm |