Lenjerie de pat pentru copii, L'essentiel Maison, Abaküs, Alb / Muștar / Mov / Albastru
În stoc furnizor • Brand Victoria • Cod 8681181344088
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
134 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru copii
Husa de pilota: 100 x 150 cm
Cearceaf de pat: 100 x 150 cm
Fata de perna: 35 x 45 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 150 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Material produs | Bumbac Ranforce |
| Tip produs | Set |
| Tip cearceaf | Standard |
| Dimensiuni cearceaf | 100x150 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 100x150 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 35x45 cm |