Lenjerie de pat dubla, L'essentiel Maison, Ramiro, Scortisoara
Ultima bucată • Brand Cotton Box • Cod 8684282475552
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
174 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla
Cearceaf de pat: 240 x 260 cm
Fata de perna: 50 x 70 cm (2 piese)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 220 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Scortisoara |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip cearceaf | Standard |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni cearceaf | 240x260 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |