Laterala canapea pentru gradina/terasa Nest, 75x27x26 cm, aluminiu/lemn, antracit/natur
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949348001674
Livrare curier - 50 Lei (7-13 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
500 Lei
Realizata din structura de aluminiu vopsita in camp electrostatic. Topul este realizat din lamele din lemn de teak.
Caracteristici
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Antracit; Natur |
| Material produs | Lemn de teak |
| Tip produs | Banci |
| Stil | Clasic |