Lampa de masa, Opviq, 897TNL1128, Auriu / Maro deschis
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283718849
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
573 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 30 x 30 x 57 cm
Dimensiunea capacului: Ø20-30h:18 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x30x57 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 57 cm |
| Greutate | 3.11 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Auriu; Maro deschis |
| Tip bec | Incandescent |