Lampa de masa, Opviq, 897TNL1106, Maro / Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283718627
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
1.638 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 50 x 50 x 80 cm
Dimensiunea capacului: Ø12-50 h:25 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 50x50x80 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 5.96 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Maro; Negru |
| Tip bec | Incandescent |