Lampa de masa, Opviq, 791EVL2539, Alb
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8681875562842
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
183 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 30 x 23 x 9 cm
Tip soclu: Și 27
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x23x9 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Greutate | 0.76 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |