Lampa de masa, Opviq, 780SGN4779, Verde menta
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283671908
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
156 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø3 ore:5 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Inaltime totala: 40 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 18.5 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Verde menta |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |