Lampa de masa, Opviq, 780SGN4775, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283671861
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
160 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Dimensiunea capacului: Ø22 h:14 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Inaltime totala: 30 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220 - 240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 0.85 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |