Lampa de masa, Opviq, 780SGN4744, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283519637
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
250 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Marime: 15 x 15 x 35 cm
Dimensiunea capacului: Ø15 h:20 cm
Lungimea cablului: 100 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 15x15x35 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 1.33 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |