Lampa de masa, Opviq, 780SGN4739, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283519583
Livrare locker - 11.99 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
148 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Marime: 22 x 22 x 30 cm
Dimensiunea capacului: Ø22 h:14 cm
Lungimea cablului: 100 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 22x22x30 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 0.49 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Crem |
| Tip bec | Incandescent |