Lampa de masa, Opviq, 780SGN4738, Galben
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283519576
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
114 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Marime: 15 x 15 x 30 cm
Dimensiunea capacului: Ø15 h:15 cm
Lungimea cablului: 100 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 15x15x30 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 0.48 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Tip bec | Incandescent |