Lampa de masa, Opviq, 780SGN4733, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283519521
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
154 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 24 x 24 x 32 cm
Dimensiunea capacului: Ø24 h:14 cm
Lungimea cablului: 100 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 24x24x32 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Greutate | 0.68 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |