Lampa de masa, Opviq, 780SGN4699, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283271894
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
180 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac de plastic
Înălțimea capacului: 15 cm
Diametru capac: 15 cm
Inaltime totala: 22 cm
Lungimea cablului: 1,5 metri
Tip soclu: E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
IP20
Caracteristici
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 0.54 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |