Lampa de masa, Opviq, 780SGN4698, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283271887
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
179 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Înălțimea capacului: 14 cm
Diametru capac: 22 cm
Inaltime totala: 32 cm
Lungimea cablului: 1,5 metri
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
IP20
Caracteristici
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 1.05 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |