Lampa de masa, Opviq, 780SGN4697, Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283271870
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
163 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din bambus
Înălțimea capacului: 20 cm
Diametru capac: 15 cm
Inaltime totala: 25 cm
Lungimea cablului: 1,5 metri
Tip soclu: E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
IP20
Caracteristici
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 0.65 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |