Lampa de masa, Opviq, 780SGN4681, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282645702
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
131 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Lungimea cablului: 150 cm
Diametru capac: 24 cm
Înălțimea capacului: 14 cm
Inaltime totala: 32 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
220-240 V
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.67 kg |
| Material | Plastic; Textil |
| Culoare | Multicolor |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |