Lampa de masa, Opviq, 780SGN4646, Bej/Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282586777
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
323 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Diametru capac: 24 cm
Înălțimea capacului: 15 cm
Inaltime totala: 50 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
220 - 240 V
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Greutate | 0.98 kg |
| Material | Metal; Ratan |
| Culoare | Bej; Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |