Lampa de masa, Opviq, 780SGN4643, Verde
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282586760
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
167 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Diametru capac: 11 cm
Înălțimea capacului: 13 cm
Inaltime totala: 39 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
220 - 240 V
Caracteristici
| Lungime | 11 cm |
| Lățime | 11 cm |
| Înălțime | 13 cm |
| Greutate | 0.95 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Verde |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |