Lampa de masa, Opviq, 780SGN4613, Antichizat
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282435143
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
181 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Bază MDF
Diametrul abajurului: 12 cm
Inaltimea abajurului: 12 cm
Inaltime totala: 140 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 12 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Antichizat |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |