Lampa de masa, Opviq, 780SGN4589, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282041719
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
255 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Șapcă din ratan de bambus
Diametrul abajurului: 14 cm
Inaltimea abajurului: 22 cm
Inaltime totala: 32 cm
Lungimea cablului: 1-1.5 m
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |