Lampa de masa, Opviq, 780SGN4584, Galben
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282041887
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
226 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur metalic
Baza din MDF
Diametrul abajurului: 23 cm
Înălțimea capacelor: 12 cm
Inaltime totala: 38 cm
Lungimea cablului: 1.5 m
Greutate netă: 1.055 kg
Greutate brută: 1.475
Tip soclu: 1 x E 27 (Bec normal)
Max 15 W (Bec cu LED)
Caracteristici
| Lungime | 23 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Led |