Lampa de masa, Opviq, 780SGN4579, Rosu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282041832
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
226 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur metalic
Baza din MDF
Diametrul abajurului: 23 cm
Inaltimea abajurului: 12 cm
Inaltime totala: 38 cm
Lungimea cablului: 1 - 1,5 metri
Greutate netă: 1.055 kg
Greutate brută: 1.475 kg
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 23 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 12 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Rosu |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |