Lampa de masa, Opviq, 780SGN4578, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282041825
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
145 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Diametrul abajurului: 22 cm
Inaltimea abajurului: 14 cm
Inaltime totala: 31 cm
Lungimea cablului: 1 - 1,5 metri
Greutate netă: 0,395
Greutate brută: 0,635
Marime: 24 x 24 x 26 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Dimensiuni | 24x24x26 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |