Lampa de masa, Opviq, 780SGN4576, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684282041801
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
142 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Materialul șepcii este material textil
Diametrul abajurului: 22 cm
Inaltimea abajurului: 14 cm
Inaltime totala: 32 cm
Lungimea cablului: 1 - 1.5 m
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Caracteristici
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 14 cm |
| Greutate | 0.62 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |