Lampa de masa, Opviq, 780SGN2175, Galben
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284283551
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
196 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur metalic
Dimensiunea capacului: Ø25 h:13 cm
Inaltime totala: 32 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Greutate | 0.96 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |