Lampa de masa, Opviq, 780SGN2168, Ecru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684284283483
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
128 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac PVC
Dimensiunea capacului: Ø29 h:13,5 cm
Inaltime totala: 29 cm
Lungimea cablului: 150 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 17 cm |
| Greutate | 0.68 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Ecru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |